top of page

Výsledky vyhledávání

Pro „“ bylo nalezeno 61 položek

Produkty (29)

Zobrazit vše

Služby (1)

Zobrazit vše

Příspěvky na blogu (7)

 • Rozkládací pohovka jako chytrá stavebnice

  Rozkládací pohovka je sestavena na rozkládacím mechanismu a očalouněných dílech, které jsou při montáži uchyceny na kostru mechanismu pomocí bajonetových zámků, čelo je uchyceno na speciální úchyty. V praxi to znamená výhodu při manipulaci, montáži a demontáži, výměně jednotlivých dílů, očalounění dílů např. při poškození, můžete si dokoupit modul, OTOman, změnit stranu OTOmanu, změnit područky, zádové opěrky atd.

 • Rozkládací pohovka s taburetem nebo rohová rozkládací sedačka

  Na 1 místo pro pohodlné sezení a opření 1 osoby počítáme minimálně 55 cm. Sedáky u rozkládacích pohovek jsou rozdělené pouze vizuálně, tvoří však jeden celek a jsou ergonomicky tvarované, abyste si v jakémkoli místě sedáku pohodlně sedli. Pro početnější rodinu lze rozkládací pohovku rozšířit o moduly s úložným prostorem a samostatná křesla s úložným prostorem. Např. varianta (XXL) 3,3 místa, varianta (3) - 2,9 místa, atd. Pro případné návštěvy lze využít TABuret s úložným prostorem a v kombinaci s ROLO stolkem slouží, jako konferenční stolek. V případě rohové rozkládací pohovky s rohovým OTOmanem, který nabízí variabilní řešení pro pravý nebo levý roh s úložným prostorem, je roh využitelný jako lenoška a další místa k sezení, ale v rohu je méně místa pro pohodlné sezení např. místo pro nohy, když přes roh vedle Vás sedí osoba, stejně, jako hůře využitelný prostor v rohu.

 • Velikost rozkládací pohovky

  Doporučujeme si pořádně přeměřit místo-prostor, který máte pro rozkládací pohovku k dispozici. Pro reálnější představu jaký prostor rozkládací pohovka zabere, je dobré si místo-prostor na podlaze vyznačit, jak u složené, tak i rozložené rozkládací pohovky. Důležité je brát v úvahu i proces rozložení a složení rozkládací pohovky např. při umístění v podkroví nebo výškově omezeném prostoru. Představte si běžný chod domácnosti s rozkládací pohovkou, abyste měli přístup např. k oknu, otevřeli dvířka, zásuvky atd. Pro větší variabilitu šíře celé rozkládací pohovky si můžete vybrat kombinaci z nabízených područek Felix, Adam, Alex, Bruno, Flora, Leo, Luisa, Reno, Aron, Andre.

Zobrazit vše

Další stránky (24)

 • Rozkládací pohovka SofaBed BRUNO každodenní spaní-úložný prostor-Česko

  BRUNO rozkládací pohovka na každodenní spaní Model Bruno je velice oblíbený a vhodný do obývacího pokoje, stejně jako na chatu. Ideální když potřebujeme zajistit hodnotné každodenní spaní. Díky zmíněnému je vyhledávanou volbou pro komerční ubytovací zařízení, jako plnohodnotná přistýlka. Bruno - modulová řada variant a sestav Tlačítko pohovka Adam modulová řada Pohodlí na každý DEN i NOC Pro Vás, pro přátele... Galerie produktů Foto Bruno Video Ceny / E-shop Foto galerie produktu Komfort na noc Postel jednoduše do 3vteřin bez nutnosti odnímání sedákových polštářů, stejně jako zádové a týlní opěrky hlavy. Pevná konstrukce s velkou ložnou plochou 200 cm délky a výběrem z pěti šířek lůžka 70 - 160 cm. Samostatná matrace 13 / 17cm je důmyslně ukryta v sedačce a v kombinaci s prostorným lůžkem zajistí každodenní pohodlí a komfort. Možnost výběru tuhosti matrace. SPÍTE NA MATRACI, ne na sedáku pohovky. Komfort ve dne Ergonomicky správný sklon sedáku zajistí pohodlnou relaxaci pro tělo. Možnost výběru tuhosti sedákových polštářů přispívá k pohodlí dle vaší volby a pro správné roznesení váhy těla jsou pod sedákem křížem propletené gumotextilní popruhy. Týlní opěrka hlavy pro její oporu, volitelné rozšíření Volitelná výška sedu pro pohodlnější vstávání. Velký výběr potahových látek s vysokou odolností, nešpinivou a vodoodpudivou úpravou. Video Díky své pevné konstrukci a dokonalé funkčnosti je model Bruno ve všech variantách šířek vhodný do komerčních prostor , jako hotely, penziony, apartmány, aj. Bruno - modulová řada variant a sestav Tlačítko pohovka Adam modulová řada

 • Rozkládací pohovky | úložný prostor | každodenní spaní |SofaBed |Česko

  BUDETE NADŠENI VE DNE V NOCI Ceny / E-shop Pokračovat dolů ZAKÁZKOVÉ ROZKLÁDACÍ POHOVKY Co získáváte se sofabed CO ZÍSKÁVÁTE SE ZAKÁZKOVOU SOFA BED OCHOTU VÝROBCE PŘIZPŮSOBIT PRODUKTY VAŠIM POTŘEBÁM. 160x200cm VELKORYSOU LOŽNOU PLOCHU. S PLNOHODNOTNOU MATRACÍ 18cm PRO KAŽDODENNÍ SPANÍ. ÚLOŽNÝ PROSTOR V ZÁDOVÉ OPĚRCE. ONE QUICK MOVE - AUTOMATICKÉ ROZKLÁDÁNÍ DO 3 VTEŘIN. DOKONALE FUNKČNÍ A NOSNÝ MECHANISMUS STYLING, NEJVYŠŠÍ ŘADY. 1+1 POHOVKA + POSTEL SPLŇUJÍCÍ VYSOKÉ NÁROKY KOMERČNÍCH PROSTROR . 25 LETÁ ZKUŠENOST V OBORU ROZKLÁDACÍCH MECHANISMŮ. SPOLUPRÁCE S RENOMOVANÝM ITALSKÝM VÝROBCEM OD ROKU 1999. OSVĚDČENÉ TECHNOLOGIE A PATENTY. VARIABILITA A JEDNODUCHÁ OBMĚNA DESIGNU SEDAČKY. VÝMĚNA, JEDNOTLIVÝCH ČALOUNĚNÝCH DÍLŮ BEZ NUTNOSTI ODVOZU SEDAČKY. MOŽNOST VOLBY TYPU ROZKLÁDACÍHO MECHANISMU A VÝŠKY MATRACE 13 / 17 cm. BONUS ZÁKAZNÍKA - DOŽIVOTNÍ VIP SLEVA NA DALŠÍ NÁKUP POHOVKY. ZDARMA DOVOZ A MONTÁŽ ČESKO - SLOVENSKO + ODVOZ STARÉ SEDAČKY. NABÍDKA PRO HOTELY, PENZIONY ZÁSADNÍ ROZDÍLY MEZI BĚŽNOU ROZKLÁDACÍ SEDAČKOU A SOFA BED Pokračovat dolů Pro Váš způsob života. Vlastní SofaBed Pokračovat dolů VYBERTE SI SVOJI VLASTNÍ Sofa Bed Navštivte naše designové studio a zdarma konzultujte své potřeby prostoru a funkce s odborníkem na rozkládací mechanismy pro každodenní či příležitostné spaní. Lépe pak zvolíte sedací soupravu pro váš životní styl a maximální užitek. REZERVUJTE TERMÍN NÁVŠTĚVY ONLINE O NÁS Za značkou SofaBed stojí více jak 25 letá zkušenost v oboru rozkládacích mechanismů do sedacích souprav používaných v sedačkách pro trvalé, časté či příležitostné spaní. A od roku 1999 spolupráce s renomovaným italským výrobcem a jedním z lídrů evropských výrobců STYLING - Gruppo Industriale Styling s.r.l. Díky tomu vám značka SofaBed může garantovat osvědčené technologie podpořené řadou patentů a prověřené uživateli i časem. ​ ​ Rezervujte si konzultaci s odborným poradcem pro sedačka na každodenní spaní a společně vyberte nejlepší řešení pro váš byt. REZERVUJTE TERMÍN NÁVŠTĚVY ONLINE Pokračovat dolů O nás registrace emailu MĚJTE PŘEHLED O SLEVÁCH A NOVINKÁCH SOFA BED Zadejte váš email Děkujeme za vaši registraci! ODESLAT Kontakt

 • PRODUKTY | SofaBed rozkládací pohovky každodenní spaní | Česko

  rozkládací pohovky s úložným prostorem rozkládací pohovky na každodenní spaní PRODUKTY

Zobrazit vše
bottom of page